Zoals u eerder heeft kunnen lezen, is het profiel voor de nieuwe dominee inmiddels vastgesteld (zie: https://pgleusden.nl/wp-content/uploads/2024/12/profielschets-te-beroepen-predikant-aangepast.pdf)
In de tussentijd hebben wij niet stilgezeten. Wij hebben met elkaar een cursus gevolgd speciaal gericht op het werk van een beroepingscommissie. Hierin is aandacht voor o.a. de procedure, de werkwijze van een commissie, de selectie en gesprekken met mogelijke kandidaten.
Vanuit de gemeente en op andere wijze hebben wij een aantal namen aangedragen gekregen, waarvoor hartelijk dank. Wij gaan komende tijd ons verdiepen in een aantal mogelijke kandidaten en verschillende kerkdiensten van hen online beluisteren. Ook vanuit het mobiliteitsbureau verwachten we nog een lijst met namen. Wij kunnen dus flink aan het werk.
We hopen u met regelmaat over de voortgang te kunnen informeren.