Beste u en jullie allen, ik stel me graag aan u en jullie voor.
Ik ben ds. Lennart Heuvelman en voor jou en u de nieuwe ambulant-predikant, in de vacaturetijd.
Tot voor kort was ik predikant in en rondom de Grote Kerk in Naarden, maar sinds kort Ruimzicht-predikant ‘voor studeren, wonen en bezinnen’ en daarnaast ambulant-predikant voor de Protestante Kerk in Nederland.
Mijn hart ligt bij het voorgaan in de zondagse vieringen en het pastoraat, juist de twee aangelegenheden waarvoor ik in Leusden ben aangezocht. En dat met alle genoegen!
Ik zie uit naar de collegiale samenwerking met ds. Erica en de ambtsdragers en de vele vrijwilligers.
Het voorgaan in de zondagse vieringen en het pastoraat hebben mijn hart. En zoek daarin graag de verbinding in de gemeente als een oefen- en vindplaats van geloof, hoop en liefde.
Tot kort: ik ben vader van drie twintigers, die alle drie zoeken uit te vliegen. En vind mijn ontspanning en museumbezoek, (meditatieve) wandelingen en cultuur en architectuur, tuin en als het schikt: filmhuis.
Ik zie oprecht uit naar kennismaking en samenwerking en geloof, hoop en liefde voor de toekomst!
Met een hartelijke groet,
Ds. Lennart Heuvelman



