Kortgeleden is vanuit de kerkenraad gemeld dat er op alle plekken hard gewerkt werd. De inzet en betrokkenheid is hoog. De uitkomsten en inzichten van al het werk worden op dit moment in goed opgebouwde adviezen omgezet. Die worden eerst aan de kerkenraad en vervolgens aan de hele gemeente gepresenteerd.
Extra kerkenraadsvergadering
De kerkenraad boog zich in een extra vergadering over verschillende onderwerpen. Twee kerkenraadsleden hadden de input die u gaf op de gemeenteavond van 30 september verwerkt en samengevat. Dit document is besproken. We zien dat de gemeente verdeeld is. Waar de een het proces en de communicatie waardeert, uit de ander zorgen en kritiek over proces en communicatie. De kerkenraad onderstreept de aandacht voor communicatie naar gemeenteleden. Ook geeft de kerkenraad aan dat er door gemeenteleden een beroep op ouderlingen kan worden gedaan voor een pastoraal gesprek.
Rapportage werkstroom ‘Pastoraal centrum’
We bespraken als kerkenraad ook de eerste rapportage van de werkstroom ‘Pastoraal centrum’. Zij deelden hun visie op pastorale aanwezigheid in onze gemeente. Wat willen én kunnen we met elkaar? En hoe geven we dat concreet vorm? En is dat op een vaste locatie, of juist liever in de wijken? De kerkenraad heeft de werkstroom gevraagd de plannen op een enkel punt concreter verder uit te werken in overleg met de Taakgroep Pastoraat.
Het is fijn als er weer een en ander te melden en informeren is. In de komende tijd zal werkstroom communicatie de informatie uit de werkstromen geven die beschikbaar komt.



